Alaçatı Plajları 2019

Alaçatı Plajları

Çeşme Alaçatı Plajları 2019

Çeşme’ye 10 km mesafede yer alan Alaçatı; merkezi yer olması nedeniyle en yakın plajlar için Çeşme Merkez (Ayayorgi Koyu) , Ilıca Plajları veya Alaçatı Port tarafında yer alan  plajlar tercih edilebilinir.

Türkiye’nin en popüler turizm bölgesi olan Çeşme Alaçatı, yarımada olması nedeniyle 3 tarafı harika koy ve plajlar ile çevrilidir. Alaçatı, dünyanın sayılı sörf noktalarından biridir.

Her sene açılan yeni mekanlar ile büyüyen Alaçatı, 2019 sezonunda da en yeni mekanlarla daha da popüler. Alaçatı’da bulunan plajlar aşağıda listelenmiştir.

Alaçatı Beach Mekanları

Eski adıyla Zio Beach Alaçatı; yeni adıyla “Rise’N Shine Alaçatı“; 2019 sezonunda Solto Otel’in hemen yanında Beach&Clubolarak hizmet verecek.

Çeşme Ayayorgi‘de gençlerin en favori mekanlarından biri olan Kafe Pi Beach Club; 2019 sezonunda Alaçatı‘da yeni yerinde devam ediyor…

2019 sezonunda Madeo Beach Alaçatı‘da eğlence kaldığı yerden devam ediyor! Bu sezon Sommer Klein işbirliği ile daha farklı…

Klein İstanbul’dan sonra 2019 sezonunda Sommer Klein (Summer Klein Çeşme) adıyla Madeo Beach Club bünyesinde yer almaktadır.

grande

2019 sezonunda da Alaçatı’da hizmet verecek olan Spiaggia Grande’de konserler ve restorandan çıkan yemekler ön planda…

181026128_ZzJNPSPn5_tX7v8Js7ZboUS0GmizpDDEJbdIuB0KoUM

Alaçatı Deliklikoy mevkisinde bulunan Paradiso Beach Club 2017 sezonuna açılmıştı. 2000 kişilik plaj kapasitesi bulumaktadır.

Cesmebook Öneriyor!

Alaçatı plajları Çeşme’nin diğer bölgelerinde yer alan plajlara nazaran suyu genel olarak soğuk olur. Ağustos gibi sıcak sezonda ve ılık deniz suyu sevmeyenler için Alaçatı plajları idealdir. Alaçatı plajlarında bazı yerlerde kumsal yerine küçük çakıl taşları olur. Dikkat etmekte fayda var.

Fiyat Bilgisi

Gündüz Alaçatı merkeze yakın olan plajlarda denize girebilir; akşam Alaçatı Port ve Unique Alaçatı‘da yer alan mekanlarda eğlenebilirsiniz.Alaçatı Beach ve Club fiyatları genel olarak 60 TL ile 120 TL arasında değişmektedir. 2019 güncel Alaçatı plajlarına ulaşmak için sitemizdeki “Alaçatı Plajlarını” seçip inceleyebilirsiniz.

Alaçatı Plajları Nerede?

Alaçatı’da birçok beach&club hizmeti veren işletme bulunmaktadır. Sitemizden teker teker hepsini inceleyebilirsiniz.Genel olarak Alaçatı merkezden taksi ile 20-30 dakikada ulaşabileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. 20 dakikada bir Alaçatı girişinden kalkan dolmuşlar da plajlara gitmektedir.Adres: Çark Plajı, Alaçatı Mahallesi, 35930 Çeşme/İzmir

Bunlara da bakabilirsiniz :

Leave a Comment