Çeşme Plajları | Alaçatı Plajları | Tüm Plajlar 2020

Çeşme ve Alaçatı Plajları 2020

2020 sezonunda Çeşme Plajları ‘nı ve Alaçatı Plajları ‘nın hepsini görüntüleyin, giriş ücretlerini öğrenin, rezervasyon yapın.

 

Üstelik Çeşme’de yeni açılan mekanlar da sadece sitemiz cesmebook.com’da!

Cesmebook Anlaşmalı Olduğumuz Plajlar:

 

Neden Cesmebook?

​Garantili Rezervasyon – İndirimli Fiyatlar – %100 Memnuniyet

Kafepi Alaçatı

kafepi-alacati-2030

Cove Ayayorgi Beach

coveayayorgifront

Sole Mare Ayayorgi

solemare2019

Fly-inn Beach Club

flyinnbeach2019

Çeşme Alaçatı Beach Club'lar

Çeşme, Alaçatı, Ilıca, Ayayorgi ve diğer bölgelerde yer alan 2020 Çeşme Plajları‘nı aşağıdan bölge bölge olarak inceleyebilirsiniz.

Alaçatı Plajları

alacati plajlari

Alaçatı plajları son zamanlarda açılan beach&club konseptli mekanlar ile popüler hale gelmiştir. Ilıca ve Boyalık plajlarına nazaran daha serin olan su sıcaklığı ; yazın kavurucu sıcaklarında tercih edilmektedir. Son dönemlerde popüler olan Alaçatı Beach’leri; Rise Alaçatı, Madeo Beach, Kafepi Alaçatı, Spiaggia Grande…

Ilıca Plajı

ilica plaji

Ilıca Halk Plajı Çeşme’nin en popüler plajı olarak bilinir. Çeşme Belediyesi tarafından verilen hizmet ile artık ücretsiz şezlong ve şemsiye hizmeti verilmektedir. Boş yer bulabilmek için erken davranmak gerekebilir. Denizin ılık olmasından dolayı daha çok çocuklu ailelerin tercih ettiği Çeşme Ilıca Plajı’nda her yaştan kesimi görebilirsiniz.

Ayayorgi Koyu

ayayorgi_nerede

Çeşme’nin en popüler koylarından biri olan Ayayorgi Koyu, sezonda birçok yerli turist ve ünlülerin akınına uğramaktadır. Rüzgar almayan koy olarak bilinen Ayayorgi Koyu’nda güneşin ve denizin tadını çıkarmanın yanısıra 17:00’den sonra gerçekleşen happy hour konser ve eğlencelerine katılabilirsiniz… Tavsiyemiz : Cove Ayayorgi 

Boyalık Plajı

boyalik plaji

Bünyesinde birçok oteli barındıran Boyalık Plajı, Çeşme Ilıca Plajı ‘ndan sonra gelen en güzel plajlardan birisidir. Ilıca Plajı sırasında bulunan ve ılık deniz sıcaklığı ile çocuklu ailelerin tercih ettiği Çeşme Boyalık Plajı adeta maldivleri andırmaktadır. Halka açık plaj alanı dışında otellerin plajlarına da dışarıdan belirli ücret ödeyerek hizmet alabilirsiniz.

Altınkum Plajı

altinkum cesme

Çeşme Çiftlikköy mevkide yer alan Çeşme Altınkum Plajı mavinin her tonunu görebileceğiniz güzelliktedir. Soğuk su sıcaklığı ile yazın bunaltıcı sıcaklarından kaçmak isteyenler için ideal olan Altınkum Plajı halka açık alan dışında küçük işletmelerin yer aldığı bir yerdir. Haftasonları için erken gitmeniz tavsiye edilmektedir.

Pırlanta Plajı

pirlanta cesme plaji

Çeşme Çiftlikköy mevkide Alaçatı’dan sonra kitesurf noktası olarak da bilinen Çeşme Pırlanta Plajı zaman zaman rüzgarlı olsa da birçok kişinin akınına uğramaktadır. Rüzgar aldığı zamanlarda Altınkum plajı tercih edilmektedir. Altınkum bölgesinin rüzgarlı olduğu günlerde ise Pırlanta Plajı tercih edilmektedir. Küçük işletmeler ve çadır imkanı bulunmaktadır. ( Çeşme Kamp Yerleri 2020 )

Şifne - Paşalimanı Plajları

sifne pasalimani cesme

Çeşme Merkeze 20 dakika mesafede yer alan Şifne-Paşalimanı mevkide sitelere ait plaj alanları ve özel işletmeler yer almaktadır. Sessiz ve sakin plajların da bulunduğu Şifne Paşalimanı ‘na çocuklu aileler de tercih etmektedir. Plaj genel olarak sığ ve ılıktır. Ağaçların yer aldığı plajlarda gölgelik alanları da kullanabilirsiniz.

Ovacık Plajları

ovacik plajlari

Son dönemde popülerlik kazanan Azmak Koyu / Ovacık Plajları popülerliğine devam etmektedir. Peşi sıra açılan beach&club konseptli mekanlar ile hizmet veren Ovacık Plajları’ndan tanıdığımız birkaç mekan; Before Sunset, Boheme Beach.

Çeşme (Merkez) Plajları

tekke plaji

Çeşme merkezde (marina bölgesinde) denize girme imkanı bulunmamaktadır. Çeşme merkezden taksi veya özel araç ile 10-15 dakika mesafede yer alan plajlara gidebilirsiniz. En yakın plaj olarak; Ayayorgi Koyu, Ilıca Plajı ve Altınkum Plajı’nı söyleyebiliriz. Çeşme Merkeze yakın marinanın devamındaki sahilin sonunda yer alan Çeşme Tekke Plajı ‘nı inceleyebilirsiniz.

Dalyanköy Plajları

dalyankoy plajlari

Çeşme merkeze 10 dakika mesafede yer alan Dalyanköy birçok plaj ve işletmelerin yer aldığı bölgedir. Ayayorgi Koyu’nun da bulunduğu Çeşme Dalyan’da ; halka açık plajlar da bulunmaktadır: Kocakarı Plajı . Hacettepe Koyu’nda yer alan Sera Beach ve Çeşme Dalyan’daki The Beach of Momo bunlardan birkaçıdır.

Deliklikoy Alaçatı

deliklikoy alacati

Bembeyaz kayalıklar ile masmavi denizden oluşan bu cennet adını büyük kaya parçasının doğa olayları ile delinmesinden alan Alaçatı Deliklikoy; manzarası ile sizleri büyüleyecek. Birçok yerli turist ve dış çekim için gelen gelin-damat akınına uğrayan Deliklikoy kamp yapmak için ideal bir alandır. Gitmeden önce tedarikli gitmeniz tavsiye edilir.

Güvercinlik Kleopatra Koyu

kleopatra

Çeşme’nin en güzel koylarından biri olan Güvercinlik Koyu ya da diğer adıyla Kleopatra Koyu masmavi denizi ve etrafındaki kayalıklarla çevrili gizli bir cennet misali…

Araçla belirli bir mesafeye gelip biraz yürümek gerekiyor. Setur sitesinden geçip bu koya ulaşabilirsiniz.

Cesmebook.com Açıklıyor! Aşağıdaki Mekanlar 2020 Sezonunda Kapalıdır!

  • Marrakech Ayayorgi
  • Otto Alaçatı
  • Nomads Alaçatı
  • Loca Costa Alaçatı
  • ​​Tracx Beach Club
  • Mekanique Beach
  • Escape / Beirut Beach