Çeşme Kiralık Villa

Türkiye’nin en popüler turizm bölgesinden biri olan Çeşme ‘de günlük veya haftalık olarak Çeşme Alaçatı veya diğer bölgelerde yer alan Çeşme Kiralık Villa hizmeti ile harika bir tatil sizi bekliyor!

 

Çeşme Kiralık Villa

Cesmebook.com : Bünyemizde yer alan villalar ile tatilinizi harika bir deneyime dönüştürüyoruz.

 

Sağlıklı Tatil ( Covid-19) Tedbirleri ile sizlere güvenli tatil imkanı sunuyoruz; çünkü sağlığınızı önemsiyoruz!

Popüler Bölgeler

Alaçatı Kiralık Villa

Alaçatı Kiralık Villa kiralayarak kalabalık aile ve gruplar istediği taktirde müsaitlik durumuna göre aileniz, sevdikleriniz veya eşiniz ile birlikte kiralayarak Çeşme Alaçatı’da harika bir yaz tatili geçirebilirsiniz.

Alaçatı Kirallık Villa 1

Fiyat 1800-2300 TL

Alaçatı Kirallık Villa 2

Fiyat 1900-2400 TL

Ayayorgi Kiralık Villa

Türkiye’nin en popüler turizm bölgesinden biri olan Çeşme ‘de yer alan ve popüler olan Çeşme Ayayorgi Koyu ,  Çeşme’nin en özel koylarından biri olup rüzgar almaması ile popülerdir.

Ayayorgi Kiralık Villa 1

Fiyat 1500-1800 TL

Çeşme Dalyan Kiralık Villa

Türkiye’nin en popüler turizm bölgesinden biri olan Çeşme ‘de yer alan ve Çeşme merkeze yakın olan Çeşme Dalyan Kiralık Villa ,  Çeşme’nin en popüleri plajı olan Çeşme Ayayorgi Koyuna ve Çeşme Merkeze oldukça yakındır.

Çeşme Dalyan Kiralık Villa 1

Fiyat 2000-2500 TL

Çeşme Şifne Kiralık Villa

Türkiye’nin en popüler turizm bölgesinden biri olan Çeşme ‘de yer alan ve diğer bölgelere nazaran daha sakin olan Şifne Paşalimanı Bölgesi ,  Çeşme’nin sakin bölgelerinden birisidir ve Çeşme Şifne Kiralık Villa bulunduğu mevki itibariyle yakınında olan Şifne Plajları ‘na oldukça yakındır.

Çeşme Şifne Kiralık Villa 1

Çeşme Şifne Kiralık Villla

Fiyat 1800-2300 TL

Mamurbaba Kiralık Villa

Türkiye’nin en popüler turizm bölgesinden biri olan Çeşme ‘de yer alan ve Ilıca merkeze yakın olan Çeşme Mamurbaba Kiralık Villa ,  Çeşme’nin en popüleri plajları olan Çeşme Ilıca Plajı‘na oldukça yakındır.

Çeşme Mamurbaba Kiralık Villa 1

 Fiyat 1700-2000 TL

Çiftlikköy Kiralık Villa

Türkiye’nin en popüler turizm bölgesinden biri olan Çeşme ‘de yer alan ve merkeze yakın olan Çiftlikköy Kiralık Villa , Çeşme’nin en özel plajları olan Altınkum ve Pırlanta Plajları’na oldukça yakındır.

Çeşme Çiftlikköy Kiralık Villa 1

 Fiyat 1500-1700 TL

Bunlara da bakabilirsiniz :

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Yorumları Gör