Çeşme Tekne Turları | Tüm Tekneler

Çeşme Tekne Turları 2019

Çeşme Marina’dan çıkışlı Çeşme Tekne Turları ile bir gününüzü ayırarak Çeşme’nin en özel koylarını görme fırsatı yakalayabilirsiniz. Çeşme tekne turları ile Çeşme’nin tertemiz havası ve turkuaz renkli koylarında denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Çeşme Tekne Turları özellikle Milli Park statüsündeki Kara Ada’nın muhteşem koylarını tercih ettiği gezilerde Eşek Adası, Mavi Koy ve Makri adalarına demir atıyor. Tüm koylarda yanınızda getirdiğiniz şnorkelle dalış yapabilir su altı dünyasını keşfedebilir ya da minderlere uzanarak güneşin ve denizin tadını çıkartabilirsiniz.

Turlar genel olarak sabah 10:30’da başlayıp akşam 17:30 gibi sonlanmaktadır. Çeşme tekne turları 2019 fiyatları ortalama 100-140 TL arası değişmektedir.

Çeşme'deki Tekne Turları

Çeşme’deki teknelerin çoğu güzergah olarak aynı bölgelere gitmektedir. Dilerseniz günübirlik motoryat veya tekne kiralayarak istediğiniz koyu keşfedebilirsiniz.

tekne1 front
tekne 002
tekne3 front
teknebudur

Turlarda Öğle Menüsü Dahil !

Yemek tercihi olarak ızgara balık veya tavuk , salata , makarna verilmektedir.

Tavuk Menüsü

Mangalda Soslu Filoto Tavuk

Makarna

​Mevsim Salata

(İçecek Ekstradır)

Balık Menüsü

Mangalda Balık

Makarna

Mevsim Salata

(İçecek Ekstradır)

Çeşme Tekne Turu Programı

cesme tekne programi

 

10:30 Çeşme’den Hareket

12:00 Mavi Koya Varış

12:30 Yemek Servisi
*Balık veya Tavuk Izgara
*Makarna
* Mevsim Salatası

13:30 Kış Limanına veya Mercan Adasına Varış

14:30 Eşek Adasına Varış
*İskeleye Yanaşma

 

15:30 Makri Adasına Varış

*Animasyon Şov

 

17:30 Çeşme’ye Varış

Çeşme Tekne Turları Nereden Kalkıyor?

Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra sizlere konum bilgisi, tekne turu kalkış ve dönüş saati bilgisi Whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Rezervasyon: 0538 316 9191

>Whatsapp Rezervasyon için Tıklayın <

Arama Kelimeleri: saint mary,nirvana tekne,pegasus tekne,çeşme tekne turları,poseidon tekne turu,lady bente tekne turu,saint mary çeşme,çeşme tekne turu,çeşme yat kiralama,çeşme tekne turları fiyatı,ılıca tekne turu,grandstar çeşme,grand star tur,çeşme dalış