Urla Enginar Festivali 2020

Gelenekselleşen Urla Enginar Festivali 2020 için geri sayım başladı. Bu yıl 6.sı düzenlenecek olan Urla Enginar Festivalinin bu yıl da renkli görüntülere sahne olması bekleniyor.

Urla Enginar Festivali 2020

17-18-19 Nisan 2020

Gelenekselleşen Urla Enginar Festivali 2020 için geri sayım başladı. Bu yıl 6.sı düzenlenecek olan Urla Enginar Festivalinin bu yıl da renkli görüntülere sahne olması bekleniyor.

Uluslararası Urla Enginar Festivali‘ne sayılı günler kala, festivalin heyecanı tüm Urla’yı sardı. Enginar üreticileri, çiftçiler ve esnaf hazırlıklarını tamamlarken, 2020 yılı itibariyle 6.sı düzenlenecek olan festivale özel programlar oluşturulacak!

Her yıl renkli görüntülere ev sahipliği yapan festival için enginar üreticileri, çiftçiler ve esnaf hazırlıklarına başladı!

Urla Enginar Festivali Ne Zaman?

Sakız Enginar“ı ile meşhur olan Urla Enginar Festivali, 2020 yılında 17-18-19 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek.

 

Enginara dair her şeyin her aldığı festival kapsamında, Urla‘nın meydanı ve sokakları 3 gün boyunca mutfak atölyeleri, yemek tadımları, sanat atölyeleri, söyleşiler ve müzik dinletilerine ev sahipliği yapacak.

Festival Detayları

Festivale aylardır hazırlanan girişimciler de, enginar reçeli, enginar yemekleri, enginar temalı hediyelik ve tekstil ürünlerini konukların beğenisine sunacak. Uluslararası boyuta taşınan festival, yerli şeflerle birlikte yabancı şefleri ağırlamaya devam edecek.

Urla Enginar Festivali Nerede?

Etkinlikler İzmir Urla’da meydanda gerçekleşmektedir. Programı inceleyerek etkinliklerin nerede, hangi otelde ve saat kaçta gerçekleştiği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bunlara da bakabilirsiniz :

Leave a Comment