Urla Enginar Festivali 2020

Gelenekselleşen Urla Enginar Festivali 2020 ; bu yıl 6.sı düzenlenecekti fakat Korona Virüsü nedeniyle iptal edilmiştir.

Urla Enginar Festivali 2020

** İptal Edildi ** 17-19 Nisan 2020

Gelenekselleşen Urla Enginar Festivali 2020 iptal edilmiştir.

Uluslararası Urla Enginar Festivali‘ne sayılı günler kala, festival Covid19 ( Korona Virüsü ) nedeniyle tedbir amaçlı olarak iptal edilmiştir.

Her yıl renkli görüntülere ev sahipliği yapan festival için enginar üreticileri, çiftçiler ve esnaf 2021 için hazırlıklarına başladı!

Urla Enginar Festivali Ne Zaman?

Sakız Enginar“ı ile meşhur olan Urla Enginar Festivali, 2021 yılına ertelenmiştir.

Enginara dair her şeyin her aldığı festival kapsamında, Urla‘nın meydanı ve sokakları 3 gün boyunca mutfak atölyeleri, yemek tadımları, sanat atölyeleri, söyleşiler ve müzik dinletilerine ev sahipliği yapacak.

Festival Detayları

Festivale aylardır hazırlanan girişimciler de, enginar reçeli, enginar yemekleri, enginar temalı hediyelik ve tekstil ürünlerini konukların beğenisine sunacak. Uluslararası boyuta taşınan festival, yerli şeflerle birlikte yabancı şefleri ağırlamaya devam edecek.

Urla Enginar Festivali Nerede?

Etkinlikler İzmir Urla’da meydanda gerçekleşmektedir. Programı inceleyerek etkinliklerin nerede, hangi otelde ve saat kaçta gerçekleştiği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bunlara da bakabilirsiniz :

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Yorumları Gör