Alaçatı Yeni Nesil Meyhaneler

Alaçatı Yeni Nesil Meyhaneler 2020

Alaçatı Yeni Nesil Meyhane Nedir?

Yeni nesil meyhaneler eğlencenin farklılaştığı bir konsept olarak karşımıza çıkmaktadır.Dekorasyonların ve müziklerin farklı bir hal aldığı Alaçatı‘da yeni nesil meyhanelere yepyeni bir soluk gelmiş oldu.

Klasik meyhanelerde genelde hafif bir müziğin eşlik ettiği, sohbetin daha hakim olduğu, bazen kafa dinlemek, bazen neşelenmek, bazen de arkadaşınla dertleşmek için bir kaç kadeh içilen yerler iken yeni nesil meyhanelerde müziğin baskın olduğu, genelde yeni modern dekorasyonlar ile süslendiği bir yerdir.

İnsanlar Alaçatı’da açılan “Yeni Nesil Meyhaneler“e eğlenmeye gider. Bir mutluluğu paylaşmak,doğum günü kutlamak gibi… Yeni nesil meyhanelerin bazılarında fix menü yer alırken bazıları menüden sipariş hizmeti vermektedir ve saat 22:00‘den sonra DJ eşliğinde genellikle 80’ler ve 90’lar müzikleri eşliğinde yemekten sonra eğlence farklı bir hal almaya başlar.

Alaçatı Yeni Nesil Meyhane Saatleri

Saat 22:00‘den sonra yavaş yavaş “Eller Havaya” konseptine dönüşen Alaçatı Yeni Nesil Meyhaneler’de 80’ler 90’lar müziklerin yanı sıra, türkçe pop ve en çok  Ajda Pekkan, Kenan Doğulu ve Sezen Aksu şarkılarına yer verilmektedir. Eğlence saat 00:00‘a kadar devam etmektedir.  İstanbul Maslak’ta hizmet veren Esnaf bu yeni nesil meyhanelerin öncüsü denilebilinir.

Alaçatı’da 2019 sezonunda hizmet veren Yeni Nesil Meyhaneler :

Gala Ayayorgi

gala-ayayorgi01

2019 sezonunda Cove Ayayorgi bünyesinde hizmet veren Gala Ayayorgi Çeşme Meyhane, yeni nesil meyhanelerden biraz farklı…

Veranda Alaçatı

veranda-alacati001

 Veranda AlaçatıAlaçatı Beach Resort Otel içinde yer almaktadır. Gündüz huzurlu bir plaj buluşması, geceler ise keyifli bir meyhane akşamı…

Esnaf Alaçatı

esnaf-alacati001

Yeni nesil meyhanelerin öncüsü olan Esnaf Alaçatı, İstanbul Esnaf Maslak’tan sonra yeni yerinde Alaçatı’da sizlerle! Esnaf Alaçatı ile yeni nesil meyhanelerde yepyeni bir soluk gelmiş oldu.

Aramızda Kalsın Çeşme

aramizda11

Çeşme Ayayorgi’nin harika manzarası eşliğinde güzel ve hoş vakit geçirip yeni nesil meyhane müzikleri eşliğinde eğlenebileceğiniz 2019’un en yeni mekanı İstanbul Beykoz’dan sonra Çeşme’de!

Efendiler Klübü Alaçatı

alacati-efendiler

2019 sezonunun en yenilerinden Efendiler Kulübü Alaçatı, İzmir Bayraklı’dan sonra haftanın her günü saat 18.00- 01.30 arasında keyifli vakit geçirmek isteyen herkese kapısını açıyor…

Atiye Alaçatı

atiye-alacati1

Nişantaşı Atiye Sokak’ta açılan Atiye Meyhane kısa sürede en hit mekanlardan
biri olduktan sonra Alaçatı Hacımemiş’te 2018 sezonunda Alaçatı’ya giriş yaptı.

Bunlara da bakabilirsiniz :

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Yorumları Gör