Altınkum Halk Plajı 2021

Altınkum Halk Plajı 2021

Çeşme’de son dönemlerde tatilcilerin akın akın uğrayadığı yerlerden biri olan Çeşme Altınkum Plajları ;

deniz gözlüğü takmanıza gerek kalmadan denizin dibini görecek berraklıkta ve yazın sıcaklığında soğuk suyuyla sizi serinletmeye yetiyor.

Adını altın renginde olan kumundan alan Altınkum Plajı konumu rüzgara karşı ters yönde olmasından ötürü deyim yerindeyse çarşaf gibi dümdüz ve dalgasız olmaktadır.

Dalgasız deniz hoş gibi görünse de yazın sıcaklığında soğuk su sevmeyenler için dezavantajlı olabilir.Lakin denize alıştıktan sonra yazın havanın kavurucu sıcaklığından kurtulmuş olacaksınız.

Fotoğraflar

Cesmebook Öneriyor!

  • 500 metre uzunluğundaki plajda çeşitli işletmeler mevcut. Havlunuzu serip uzanabileceğiniz gibi uygun fiyata şezlong da tutabilirsiniz.İki kişilik şezlong ücreti 40-70 TL civarında.​

 

  • Kendinizi maldivlerde hissedebileceğiniz , kıyıdan denizde yüzen balıkları görebileceğiniz Ege’nin kaliteli denizlerinden biri olan bu yeri Çeşme’de iken bir kere görmenizi tavsiye ederiz.

Çeşme Altınkum Plajı Giriş Ücreti

Altınkum Plajı’nda halka açık alanı vardır ve ücretsizdir. Beach Club konsepti veren mekanlar dışında küçük işletmeler de yer almaktadır. Beach&Club için giriş ücretleri ortalama 100 TL iken küçük işletmeler için ise kişi başı 40-60 TL olabiliyor.

Altınkum Plajı Nerede?

Adres: Şehit Mehmet, Altınkum Mevkii, 35930 Çeşme/İzmir

Kafe Pi Beach Alaçatı

Kafe Pi Alaçatı   Kafe Pi Alaçatı; 2021 sezonunda yenilenen konsepti ile cesmebook özel ayrıcakları ile sizlerle!

Çeşme Fly-inn Beach Club

Çeşme Altınkum mevkide yer alan Fly-inn Beach Club, sizlere masmavi denizi ve yemyeşil çim alanı ile güzel bir “Beach&Club” hizmeti sunuyor. Dilerseniz güneşlenebilir, kokteyllerin tadını çıkarabilirsiniz; dilerseniz de denizin ve su sporlarının eğlencesine varabilirsiniz.

Cove Ayayorgi 2021

Çeşme Ayayorgi’nin en gözde mekanlarından biri olan Cove Ayayorgi 2021 sezonunda Covid-19 tedbirlerini alarak hizmet vermeye devam ediyor…  

Cesmebook.com Açıklıyor! Aşağıdaki Mekanlar 2020 Sezonunda Kapalıdır!

Marrakech Ayayorgi
Otto Alaçatı
Nomads Alaçatı
Loca Costa Alaçatı
​​Tracx Beach Club
Mekanique Beach
Escape / Beirut Beach