Kocakarı Plajı Dalyanköy

Kocakarı Plajı Dalyanköy

Çeşme’nin Dalyanköy bölgesinde bulunan soğuk suyu sevenler için alternatif halk plajlarından biridir.

Havlunuzu ve yiyecek eşyalarınızı alıp kafa dinleyebileceğiniz yerlerden biri; Kocakarı Plajı Çeşme…

Çeşme’deki diğer plajlardan farklı olarak derin ve soğuk denize sahip olan Kocakarı Plajı’na ilk girdiğinizde her ne kadar taşlık da olsa sonrasında ince kumuyla karşılaşırsınız.

        Sıcağın bunaltıcı havasından kurtulmanız için buz gibi denizine girmeniz yeterli olacaktır…

 

Kocakarı Plajı Çeşme merkeze dolmuş ile 10 dakika mesafede yer almaktadır. Çeşme’nin Dalyanköy bölgesinde bulunmaktadır. Kocakarı plajı halk plajıdır ve ücretsizdir; havlunuzu serip güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Fotoğraflar

Cesmebook Öneriyor!

Kocakarı Plajı’na ilk girişte biraz taşlık olmasına rağmen 1-2 metre sonra denizin içerisi kum alandır. Plajdan ayrılırken temiz bırakmaya özen gösterelim

Kocakarı Plajı Dalyanköy Giriş Ücreti

Kocakarı Plajı halka açık plajdır ve ücretsizdir. Havlunuzu serip güneşin ve denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Kocakarı Plajı Dalyanköy Nerede?

Adres: Üniversite Mh., 35930 Dalyan / Çeşme/Çeşme/İzmir

Kafe Pi Beach Ayayorgi

Kafe Pi Alaçatı   Çeşme Ayayorgi‘den hatırladığımız ve gençlerin en favori mekanlarından biri olan Kafe Pi Beach Club; 2020 sezonunda Alaçatı‘da yeni yerinde devam ediyor… Kafe Pi Alaçatı Rezervasyon: 05383169191 Kafe Pi Beach Ayayorgi Çeşme Ayayorgi‘nin en güzel koyunda kurulduğu günden itibaren gençlerin en favori mekanlarından biri olan Kafe Pi Beach Club; 2020 sezonunda düzenlediği etkinlikleri, parti ve konserleri, enerjisi ve çalışanlarıyla gençlerin sevgisini kazanıyor. ​ Yurt dışından ve yurt içinden ünlü DJ’lerin de yaz boyunca performanslarıyla yer alacağı mekanda misafirleri sıcak bir yaz bekliyor! Kafe Pi Giriş Ücretleri (2020) Giriş gündüz 80…

Çeşme Fly-inn Beach Club

2020’de Çeşme Fly-inn Beach Club’ta eğlence kaldığı yerden devam ediyor! Rezervasyon Gereklidir.  

Cove Ayayorgi 2020

Çeşme, kara, deniz ve İzmir Adnan Menderes Hava Limanı aracılığıyla hava yoluyla da çok kolay ulaşılabilen tatil beldesinden biridir. Çeşme üç tarafı denizlerle çevrili yarımada olması nedeniyle ulaşım merkezi İzmir’dir. Kara, hava ve deniz yoluyla gelen turistler önce İzmir’e gelir.