Sera Beach Çeşme

Sera Beach 2020

​Çeşme Dalyanköy Sera Koy’unda (Eski Hacettepe Koyu’nda) bulunan Çeşme Sera Beach, doğal ortamı, sakinliği ve kafasını dinlemeyi sevenlerin favori plajlarından biridir.

Denizi Çeşme sınırlarında dalga almayan sığ, kum, berrak olarak ender plajların başında gelir. Su sıcaklığı “ılık” seviyededir.

        Çimlerle döşenmiş alan üzerine kurulan kum plajda her gün klasik Güncel Türkçe-Yabancı pop şarkıları orta ses seviyesinde dinleyebilirsiniz. Giriş ücreti kişi başı ortalama 50-80 TL’dir.

Fotoğraflar

Cesmebook Öneriyor!

Geniş ve çeşitli menüsü mevcuttur. Yiyecek ve içeceklerin fiyatları ise ortalama Çeşme fiyatlarındadır.

Sera Beach Giriş Ücreti

Sera Beach Çeşme’de şezlong şemsiye ücreti kişi başı ortalama 50-80 TL’dir. Otopark Ücreti ise 20-25 TL civarındadır.

Çeşme Sera Beach Nerede?

Adres: Dalyan, 4057. Sk., 35930 Çeşme/İzmir

Cove Ayayorgi 2020

Çeşme, kara, deniz ve İzmir Adnan Menderes Hava Limanı aracılığıyla hava yoluyla da çok kolay ulaşılabilen tatil beldesinden biridir. Çeşme üç tarafı denizlerle çevrili yarımada olması nedeniyle ulaşım merkezi İzmir’dir. Kara, hava ve deniz yoluyla gelen turistler önce İzmir’e gelir.

Çeşme Fly-inn Beach Club

2020’de Çeşme Fly-inn Beach Club’ta eğlence kaldığı yerden devam ediyor! Rezervasyon Gereklidir.  

Kafe Pi Beach Ayayorgi

Kafe Pi Alaçatı   Çeşme Ayayorgi‘den hatırladığımız ve gençlerin en favori mekanlarından biri olan Kafe Pi Beach Club; 2020 sezonunda Alaçatı‘da yeni yerinde devam ediyor… Kafe Pi Alaçatı Rezervasyon: 05383169191 Kafe Pi Beach Ayayorgi Çeşme Ayayorgi‘nin en güzel koyunda kurulduğu günden itibaren gençlerin en favori mekanlarından biri olan Kafe Pi Beach Club; 2020 sezonunda düzenlediği etkinlikleri, parti ve konserleri, enerjisi ve çalışanlarıyla gençlerin sevgisini kazanıyor. ​ Yurt dışından ve yurt içinden ünlü DJ’lerin de yaz boyunca performanslarıyla yer alacağı mekanda misafirleri sıcak bir yaz bekliyor! Kafe Pi Giriş Ücretleri (2020) Giriş gündüz 80…

Cesmebook.com Açıklıyor! Aşağıdaki Mekanlar 2020 Sezonunda Kapalıdır!

Marrakech Ayayorgi
Otto Alaçatı
Nomads Alaçatı
Loca Costa Alaçatı
​​Tracx Beach Club
Mekanique Beach
Escape / Beirut Beach