Ayayorgi Koyu Çeşme

Ayayorgi Koyu Beach&Club 2020

Çeşme‘nin en güncel ve en aktif sitesi Cesmebook.com olarak sizlere 2020 sezonunda Ayayorgi Koyu‘nda yer alan tüm Beach Club konseptli plajları sıralıyoruz.

Çeşme‘nin en güzel koylarından biri olan Ayayorgi Koyu, sezonda rüzgar almaması ve masmavi denizi ile Çeşme’ye gelenlerin ilk tercihi olmaktadır.

Önerilen Plajlar :

Koy'da Yer Alan Diğer Plajlar :

yuzuayayorgi3

Çeşme‘nin meşhur koylarından olan Ayayorgi Koyu Çeşme’de rüzgar almayan koylardan biri olduğu için her yıl binlerce insanın akın akın etmektedir ve aralarında ünlü isimlerin de gittiği popüler bir koydur.

İçerisinde bulunan plajlar gündüzleri plaj hizmeti verirken; akşamları club olarak hizmet vermektedir.2017 yılı itibariyle şuanda Ayayorgi Koyu’nda hizmet veren işletmeler; Sole&Mare BeachCove AyayorgiPaparazzi Beach, Tren Ayayorgi, Shayna Beach ve en son açılan Yuzu Beach’tir.


Ayayorgi  Koy’nun en köklü işletmesi olan Sole&Mare Beach’de kaliteli hizmetin adresi olarak ün yapmıştır.

 

Gündüz güneşin ve denizin tadını çıkarın, happy hour saatlerinde kendinizden geçin ve gece kokteyl – DJ eşliğinde eğlencenin dibine vurun.

Çeşme Ayayorgi Koyu Nerede?

Ayayorgi Koyu Çeşme Merkeze taksi ile 5-7 dakika mesafededir. Alaçatı’ya ise ortalama 15-20 dakika sürmektedir. Alaçatı’dan dolmuşlar ile gitmek isterseniz 2 adet dolmuşa binip kısa bir yürüyüş yapmak zorunda kalacaksınız.

Ayayorgi Koyu’na nasıl gidilir ?

Alaçatı’dan dolmuş ile önce Çeşme Merkez’e gelip Çeşme Dalyanköy dolmuşlarına binmeniz gerekmektedir. Ayayorgi Koyu’na yakın bir yerde indikten sonra toprak yolda yürümeniz gerekmektedir (5 dakika)

 

Şöyle yapabilirsiniz: Alaçatı’dan dolmuş ile Çeşme Merkez’e gelebilir (kişi başı 4-5 TL dolmuş fiyatı) ; Çeşme merkezden ise taksi ile 5 dakikada Ayayorgi Koyu’nda yer alan herhangi bir mekana geçebilirsiniz (Taksi ortalama 25-30 TL tutmaktadır.)

Ayayorgi Koyu Giriş Ücretleri

Giriş ücretleri mekandan mekana değişmektedir. Ortalama kişi başı 70 TL ile 120 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Bazı mekanlar giriş ücretine 1 meşrubat veriyor, bazıları saat 17:00‘den sonra alabileceğiniz 1 adet alkollü kokteyl fişi vermektedir; bazıları ise kişi başı minimum harcama limiti olarak 125 TL‘yi içeride harcama sınırı koymaktadır.Sitemizde mekanları inceleyerek detaylı fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. (2020 güncel fiyatlardır)

2020 sezonunda Babylon Ayayorgi “Cove Ayayorgi” olarak; Marrakech Beach ise “Tren Ayayorgi Beach Club” olarak hizmet vermektedir.

marrakech cesme

Çeşme’deki Tüm Plajlar :

Cesmebook.com Açıklıyor! Aşağıdaki Mekanlar 2020 Sezonunda Kapalıdır!

Marrakech Ayayorgi
Otto Alaçatı
Nomads Alaçatı
Loca Costa Alaçatı
​​Tracx Beach Club
Mekanique Beach
Escape / Beirut Beach