Ayayorgi Koyu Çeşme

Plajar –> Ayayorgi Plajları 

2019 Ayayorgi Koyu Plajları

Çeşme‘nin en güncel ve en aktif sitesi Cesmebook.com olarak sizlere 2019 sezonunda Ayayorgi Koyu‘nda yer alan tüm plajları sıralıyoruz. Çeşme‘nin en güzel koylarından biri olan Ayayorgi Koyu, sezonda rüzgar almaması ve masmavi denizi ile Çeşme’ye gelenlerin ilk plaj noktası olmaktadır.

 Çeşme‘nin meşhur koylarından olan Ayayorgi Koyu Çeşme’de rüzgar almayan koylardan biri olduğu için her yıl binlerce insanın akın akın etmektedir ve aralarında ünlü isimlerin de gittiği popüler bir koydur.

İçerisinde bulunan plajlar gündüzleri plaj hizmeti verirken; akşamları club olarak hizmet vermektedir.2017 yılı itibariyle şuanda Ayayorgi Koyu’nda hizmet veren işletmeler; Sole&Mare BeachCove AyayorgiPaparazzi Beach, Tren Ayayorgi ve Kafe Pi Beach’tir.

Plajlardan Cove Ayayorgi ( eski Babylon ) haricinde diğer işletmelerde iskeleden denize girilmektedir. 

Cove Ayayorgi’nin kendi bünyesinde kum plajı olmasından dolayı çocuklu aileler için daha çok tercih edilmektedir. 

 

Ayayorgi  Koy’nun en köklü işletmesi olan Sole&Mare Beach’de kaliteli hizmetin adresi olarak ün yapmıştır.

 

        Gündüz güneşin ve denizin tadını çıkarın, happy hour saatlerinde kendinizden geçin ve gece kokteyl – DJ eşliğinde eğlencenin dibine vurun.

 

Konumu: Ayayorgi Koyu Nerede?

Adres: ​Sakarya Mahallesi, 35930 Çeşme İzmir  – YOL TARİFİ >>

2019 sezonunda Babylon Ayayorgi “Cove Ayayorgi” olarak; Marrakech Beach ise “Tren Ayayorgi Beach Club” olarak hizmet vermektedir.