Çeşme Kahvaltı Yerleri

2019 Çeşme-Alaçatı Kahvaltı Mekanları

İster Çeşme Marina’nın büyüleyici manzarası karşısında;

ister Alaçatı Köyiçi’nin mistik atmosferi içerisinde köy kahvaltısı keyfini ailenizle saatlerce deneyimlemek isterseniz,  aşağıdaki kahvaltı mekanlarını inceleyerek başlayabilirsiniz.

Çeşme Alaçatı‘da açılan en yeni kahvaltı mekanlarını sizler için derledik! 2019‘un en yeni kahvaltı mekanlarını keşfedin… Kışın hazırlanan ev yapımı reçeller, tarlada üretilen organik ürünler ,Sakız Adası’ndan getirilen macunlar ve bunlardan hazırlanan anne eli değmiş misali serpme kahvaltılar

Çeşme’de Sakız Adası ya da Çeşme Marina karşısında kahvaltı keyfi yapabileceğiniz gibi Alaçatı‘nın tarihi mistik atmosferi içerisinde köy kahvaltısının yanı sıra farklı kahvaltı menülerinden oluşan ve monotonluktan sıkılanlar için yeni kahvaltı deneyimi yaşayabileceğiniz ender mekanları Çeşme‘nin en güncel sitesi cesmebook.com  olarak sizler için derledik:

Sakız Reçeli Alaçatı

20160809_074358-02-e1471628149745

La Capria Suite Hotel bünyesinde bulunan Sakız Reçeli Alaçatı; çeşit çeşit menü kahvaltı seçenekleriyle methedilmeye devam ediyor.

2019 Ortalama fiyat kişi başı 35-45 TL

Ayşe Hatun Kahvaltı

ayse-hatun-kahvalti1

Ayşe Hanım, ​sizi şirin butik oteline ve 12 çeşit ev yapımı reçelden oluşan eşsiz kahvaltısına davet ediyor. Ayşe Hatun Kahvaltı Bahçesi‘nde yok yok.

Ortalama fiyat kişi başı 50-60 TL

Bazlama Alaçatı Port

bazlamaport

Alaçatı’nın muhteşem denizi ve rüzgar esintilerinin arasında yer alan ve Bazlama Kahvaltı’nın 5. şubesi Bazlama Alaçatı Port, Cesmebook.com Özel indirimli fiyatla…

Katre Kahvaltı 2019

katre-kahvalti-2019

Asla Tezgaha Oturma!” sloganı ile popüler olan Katre Kahvaltı; Alaçatı ‘da butik otel hizmeti vermektedir. Kişi başı sınırsız çay dahil 55 TL.

Çeşmekeş Kahvaltı

cesmekes-kahvalti11

Çeşmekeş Otel sizlere Serpme Kahvaltı eşliğinde gelen semaverden çayınızı sıcak sıcak içebilir; ev yapımı sıcak pişi,ev yapımı reçel ve bazlamayla kahvaltı keyfi yapabilirsiniz.

Lavanda Brunch

9

Çeşme Ovacık‘da yer alan Lavanda Brunch’ta mis gibi lavanta kokuları içerisinde  sabah kahvaltınızı yapabilirsiniz; dilerseniz lavantalardan ve lavanta yağından satın alabilirsiniz.

Bumba Breakfast Club

bumbabreakfast

Bumba Breakfast Club, Alaçatı Hacımemiş mahallesinde misafirlerini sakız , limon , nar , zeytin ağaçları ve güleryüzlü ev sahipleri ile karşılıyor. Kişi başı serpme kahvaltı 60 TL

Dalyan Cafe - Hüseyin Usta

front-dalyan cafe

Çeşme merkeze 10 dakikalık mesafede Dalyanköy’de yer alan “Hüseyin Usta Dalyan Kafe” sizlere günlük hazırlanan simit, poğaça,börek ve tatlı çeşitleri ile…

Bazlama Kahvaltı Çeşme

bazlama-kahvalti.-cesmejpg

Çeşme Dalyanköyyolu üzerinde bulunan Bazlama Kahvaltı‘da yok yok .Bazlama sloganı  Burada doymadan kalkmak yok” ‘tur.

Sedir Kahvaltı

sedir-kahvalti-evi001

Çeşme Ilıca yolu üzerinde yer alan Sedir Kahvaltı Çeşme’de Ilıca‘yı tepeden gören harika manzarası eşliğinde serpme kahvaltı keyfi sürebilirsiniz.

Halabağı Kahvaltı Evi

halabagi-kahvalti3

Çeşme Ovacık Mevki’de yer alan Halabağı Kahvaltı Çeşme sizlere ağaçlar altında organik bir kahvaltı sunuyor. Tavukların dolaştığı Halabağı Kahvaltı Evi‘nde peynirler el yapımı ve domatesler organik…

Zeytinaltı Kahvaltı

zeytinalti-alacati0001

Alaçatılı bir ailenin ev sahipliğinde doğa ile içiçe bir kahvaltı sunan Zeytinaltı, yerel ve tamamen doğal lezzetleri, ağaçlar altındaki mekanıyla misafirlerine hem lezzeti hem de huzuru garanti ediyor.