Zigana Resort Alaçatı

Ege‘nin büyüleyici dokusu ve mavinin eşsiz güzelliği ile çevrili bir koyda yer alan  Zigana Resort Alaçatı; modern mimarisi ve 12 ay boyunca hizmete açık.

 

Zigana Resort Alaçatı

Alaçatı’nın atmosferini başka bir yönüyle yaşamak isteyenlerin tercihi olan Zigana Resort Alaçatı, 80.966 m2’lik bir alana kurulu 102 odası ve 65 villası ile sizlere oda kahvaltı konseptinde konaklama imkânı veren tesistir.

Basketbol ve çim futbol sahası, tenis kortu imkanları, su sporları ve ayrıca su altı sporları ile adrenalini yaşatırken diğer taraftan 5500 m2’lik geniş konforuyla tasarlanan son teknoloji ekipmanlarıyla donatılmış; SPA‘da termal suları, modern ve Uzakdoğu ritüelleri de bulunmaktadır.

Havuz

1.980 m² alana sahip tatlı su havuzu, 1,40 metre derinlikte olup, doğal bir gölü andıracak şekilde tasarlanmıştır. Çocuklar için 35 cm olan sığ bir havuz bulunmaktadır. SPA merkezinde kapalı havuz ile yaz – kış hizmet verilmektedir.

Plaj

Zigana Alaçatı Mavi Bayrak’a sahip plajı bulunmaktadır. 170 metrelik sahil şeridi; ince kum, sığ ve çakılsız oluşu ile plaj şemsiyeleri ve konforlu şezlonglar sizleri bekliyor!

Fotoğraflar

Cesmebook Öneriyor!

Zigana Resort Alaçatı önerilerimiz yakında burada olacaktır. Takipte kalın!

Zigana Otel Oda Fotoğrafları

Zigana Resort Alaçatı Fiyatları

Zigana Resort Alaçatı Otel Konaklama Fiyatları sezon ve sezondışı olmak üzere fiyatlar değişmektedir. Ortalama olarak Zigana Otel Alaçatı Oda Fiyatları günlük olarak 680 TL ile 2800 TL arasında değişmektedir.

Zigana Resort Alaçatı Nerede?

The Stay Warehouse Adres: Alaçatı Mahallesi, 27, 4001. Sk., 35930 Çeşme/İzmir

 

Bunlara da bakabilirsiniz :